Wysyłka gratis w Polsce przy zamówieniu za 250 zł

Cart

Kawior

KAWIOR

Ekstrakt z kawioru zawiera liczne cenne dla urody składniki. Stanowi niezwykle bogate źródło protein, witamin, fosfolipidów, kwasów omega 3 i 6, minerałów i mikroelementów. Substancje te działają na skórę niczym źródło „wiecznej młodości”. Przyspieszają regenerację naskórka, poprawiają jego jędrność i elastyczność. Zwiększają poziom ochrony przed promieniowaniem UV a co za tym idzie przeciwdziałają starzeniu i podrażnieniu.

Kawior neutralizuje negatywny wpływ na skórę takich czynników jak przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, zanieczyszczenie środowiska, stres czy dym tytoniowy. Zapobiega utracie wody przez naskórek, co zapewnia jego gładkość, miękkość i prawidłowy kolor.

Działanie odżywcze ekstraktu z kawioru zmniejsza szorstkość naskórka, niweluje szarą i zmęczoną cerę, wzmacnia jej barierę ochronną. Wykazuje także właściwości liftingujące, zmniejsza widoczność zmarszczek i poprawia owal twarzy. Efektem zastosowania ekstraktu z kawioru jest piękna, promienista i widocznie młodsza cera.