Wysyłka gratis w Polsce przy zamówieniu za 250 zł

Cart

Składniki

arktyczna róża

chmiel

owies

tymianek

biała lilia

drożdże piwne

pomidor

wino lodowe

biała trufla

jogurt

szałwia

winorośl

borówka brusznica

kawior

szarotka alpejska

woda lodowcowa

Naturalne kosmetyki do twarzy Calluna Medica zawierają ekskluzywne naturalne składniki z całego świata. Na bazie wiedzy o ich niesamowitych właściwościach opracowujemy receptury, które pozwalają nam tworzyć kosmetyki gwarantujące określone efekty. Czy wiesz, że biała trufla zawarta w kosmetykach skutecznie zmniejsza przebarwienia skóry, a pomidor – bogaty w witaminy – zmniejsza jej stany zapalne i podrażnienia? Naszą misją jest uświadamianie, jaka moc drzemie w naturalnych składnikach, których na co dzień nie doceniamy lub nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, w jaki sposób mogą one pomóc nam w codziennej pielęgnacji twarzy.

Poniżej znajdziesz listę składników, które zawierają nasze naturalne kosmetyki do twarzy. Nazwy naszych maseczek w płachcie z biocelulozy nie są przypadkowe – każda z nich zawiera składniki pochodzące z kraju, którym została nazwana. Przykładowo: szwajcarskie Ice Wine otrzymuje się z winogron Vidal Blanc i Pinot Noir dzięki specjalnym warunkom atmosferycznym, które występują parę razy na dekadę. Ten niesamowity składniki wykorzystaliśmy przy produkcji maseczki SZWAJCARIA. Naturalne kosmetyki do twarzy zawierające Ice Wine doskonale nawilżają i odżywiają skórę i niwelują zmarszczki. W ten sposób komponujemy każdy z naszych produktów. Znając potrzeby współczesnych kobiet proponujemy im naturalne kosmetyki do twarzy, które stanowią rozwiązanie najczęstszych problemów ze skórą twarzy.

Zapoznaj się z informacjami oraz ciekawostkami na temat składników, które zawierają naturalne kosmetyki do twarzy Calluna Medica. Na podstawie tej wiedzy będziesz mogła wybrać dla siebie kosmetyk idealny. Masz cerę tłustą, skłonną do błyszczenia? Sprawdź zatem, jakie efekty uzyskasz stosując naturalne kosmetyki do twarzy zawierające chmiel, drożdże piwne czy szałwie. To naturalne składniki, które znajdziesz w kremie przeciwtrądzikowym i regulującym sebum Calluna Medica. Zaskoczy cię wszechstronność naturalnych surowców: znajdują one zastosowanie przy rozmaitych problemach skórnych, od suchości, poprzez trądzik, aż po poważne przebarwienia. Jedno jest pewne: naturze warto zaufać. To ona przygotowała dla nas remedium na dotykające naszą skórę przypadłości. Wypróbuj zatem naturalne kosmetyki do twarzy, które zregenerują i odżywią twoją skórę i przywrócą jej naturalne piękno.