Wysyłka gratis przy zamówieniu za 250 zł

Cart

O nas

polskie kosmetyki naturalne

polskie kosmetyki naturalne
Calluna Medica

W Calluna Medica nasze produkty – polskie kosmetyki naturalne – tworzymy przede wszystkim z pasji i miłości do naturalnego piękna oraz zdrowia. Rozumiejąc potrzeby współczesnej kobiety odkrywamy przed nią niezwykłe bogactwo  skarbów natury, łącząc je w niezwykłą całość stanowiącą unikatowy kosmetyk.

Nasza propozycja pielęgnacji jest oparta przede wszystkim na dążeniu do zdrowia oraz naturalnego piękna, dlatego też nasze polskie kosmetyki naturalne opieramy na wyłącznie naturalnych składniki najwyższej jakości oraz stosujemy najnowocześniejsze technologie ich produkcji. To gwarantuje najwyższą efektywność działania składników oraz potęguje osiąganie zakładanej skuteczności i rezultatów.

Misją Calluna Medica jest nie tylko umożliwienie przywracania piękna i zdrowia skórze – za sprawą normalizacji, odbudowy czy też eliminowania oznak zmęczenia a nawet starzenia skóry. Polskie kosmetyki naturalne Calluna Medica zapewniają również wsparcie naturalnym procesom regeneracyjnym oraz ochronnym w niej zachodzącym.

 

przeglądaj produkty

Krem szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy, nadaje się pod makijaż i świetnie współgra z każdym podkładem. Nie zauważyłam aby mnie zapychał lub wywołał jakieś niespodzianki. Wręcz przeciwnie, doskonale dba o to, aby moja cera była pozbawiona niedoskonałości. Przy okazji pachnie całkiem przyjemnie i sięgam po niego z największą przyjemnością. Bardzo polubiłam się z tym kremem i podobnie jak maseczki, on również znalazł się w gronie moich ulubieńców pielęgnacyjnych.

Bardzo łatwe w użyciu. Działające już od pierwszego zastosowania. Buzia po ich zastosowaniu jest bardzo gładka, promienna i niesamowicie odżywiona. Jeśli szukasz odpowiedniej maseczki w płachcie to te polecam z czystym sumieniem.

(…)W połowie stosowania kremu zaczęłam dzielić się nim z moją mamą, która boryka się z mocnymi, wręcz brązowymi przebarwieniami po… wiele lat temu wykonanej nieprawidłowo hennie brwi. Ma tam naprawdę zaognione i wyraźne plamy. Już kilka użyć kremu spowodowało, że całość zaczęła blednąć. Obawiam się, że będę zmuszona dokupić jej osobisty egzemplarz, bo efekty budzą apetyt na więcej 🙂

Po użyciu maseczki mogę stwierdzić, że moja cera była ukojona. Była przyjemnie miękka i odżywiona. Pory były delikatnie ściągnięte, a twarz nie była lepiąca. Maseczkę nałożyłam wieczorem, a rano zmiany, które miałam rozdrapane były podgojone (nie używałam już żadnego olejku czy kremu). Wrażenia bardzo pozytywne!

Krem jest naprawdę rewelacyjny i świetnie się u mnie sprawdza.(…) Byłam zaskoczona, jak przyjemnie gładka była moja twarz po zdjęciu płachty (…) Jak wiele kobiet, zwracam uwagę nie tylko na efektywność kosmetyku, ale i na jego wygląd. Ten minimalizm CALLUNY bardzo mi odpowiada!