Wysyłka gratis przy zamówieniu za 250 zł

Cart

O nas

polskie kosmetyki naturalne

polskie kosmetyki naturalne
Calluna Medica

W Calluna Medica nasze produkty – polskie kosmetyki naturalne – tworzymy przede wszystkim z pasji i miłości do naturalnego piękna oraz zdrowia. Rozumiejąc potrzeby współczesnej kobiety odkrywamy przed nią niezwykłe bogactwo  skarbów natury, łącząc je w niezwykłą całość stanowiącą unikatowy kosmetyk.

Nasza propozycja pielęgnacji jest oparta przede wszystkim na dążeniu do zdrowia oraz naturalnego piękna, dlatego też nasze polskie kosmetyki naturalne opieramy na wyłącznie naturalnych składniki najwyższej jakości oraz stosujemy najnowocześniejsze technologie ich produkcji. To gwarantuje najwyższą efektywność działania składników oraz potęguje osiąganie zakładanej skuteczności i rezultatów.

Misją Calluna Medica jest nie tylko umożliwienie przywracania piękna i zdrowia skórze – za sprawą normalizacji, odbudowy czy też eliminowania oznak zmęczenia a nawet starzenia skóry. Polskie kosmetyki naturalne Calluna Medica zapewniają również wsparcie naturalnym procesom regeneracyjnym oraz ochronnym w niej zachodzącym.

 

przeglądaj produkty

Trafiłam na nie przez przypadek i uważam, że to jedne z najlepszych maseczek jakie używałam!

Skład kosmetyków Calluna Medica jest rewelacyjny! Np woda pobierana jest z lodowca, polecam serdecznie.

Maseczki Calluna Medica używam w ciąży, kochane moje ciężarówki dbajcie o siebie, wybierajcie tylko najlepsze produkty.  Nawet jeśli w ciąży ciężko jest pogodzić się ze zmianami jakie zachodzą w naszym ciele i ulubione sukienki nie leżą tak dobrze jak wcześniej, zawsze bądźcie radosne i uśmiechnięte.

Polecam produkty Calluna Medica, zorganizowałam nawet konkurs w którym do wygrania był zestaw aż 4 kremów marki Calluna Medica. Wybierajmy tylko produkty naturalne.

(…)W połowie stosowania kremu zaczęłam dzielić się nim z moją mamą, która boryka się z mocnymi, wręcz brązowymi przebarwieniami po… wiele lat temu wykonanej nieprawidłowo hennie brwi. Ma tam naprawdę zaognione i wyraźne plamy. Już kilka użyć kremu spowodowało, że całość zaczęła blednąć. Obawiam się, że będę zmuszona dokupić jej osobisty egzemplarz, bo efekty budzą apetyt na więcej 🙂